Phone icon
Opening hours
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Show contacts

Kayak school Boatpark

Vodácká škola BOATPARKVítáme Vás na stránkách Kajakářské školy BOATPARK.
Ahoj kajakáři a kajakářky,
naše kajakářská škola je vhodná nejen pro úplné začátečníky, kteří se naučí základní ovládání kajaku, ale i pro zkušenější vodáky, kteří se zdokonalí ve svých dovednostech. Kurzy šijeme na míru jednotlivcům i skupinám, tak aby vyhovoval Vašim požadavkům a možnostem. Po dohodě s lektorem přizpůsobíme délku kurzu, obtížnost i místo konání Vašim představám. Pokud na některou otázku zde nenaleznete odpověď, tak nám napište na info@boatpark.cz.

Výuka pádlování probíhá na slalomovém kanále v Praze Troji nebo nad ním na hladké vodě. Vše závisí na Vaší jezdecké zdatnosti. Další možností je výuka na kanále v Praze na Štvanici, který je mnohem jednoduší a hnodný pro začátečníky. Kajakářské školy se může zúčastnit osoba starší 18 let v dobrém zdravotním stavu nebo osoba starší 12 let v doprovodu plnoleté osoby.

Kurz:
Kurz obnáší 6 lekcí a jedna lekce jsou 2 hodiny.

Vodácká škola BOATPARKCíl:
Cílem kajakářské školy je naučit začínající kajakáře základům jízdy na kajaku a základům chování na divoké vodě. Seznámit kajakáře s možnými riziky a způsoby jak je minimalizovat. U pokročilejších kajakářů prohloubit techniku jízdy na kajaku až na obtížnost WW IV. Dále naučit kajakáře pohybu ve skupině, způsoby bezpečného překonávání překážek, poznávání nebezpečných míst a všeho co s pobytem na divoké vodě souvisí.

Ceny:
Ceník kurzů, Praha Troja / Štvanice :

Počet osob
Samotná lekce Cena kurzu (6 lekcí)/osoba
1 780,- Kč 3980,- Kč
2 - 3 470,- Kč 2400,- Kč
4 - 6 390,- Kč 1980,- Kč

Vodácká škola BOATPARKCenu nezahrnuje pronájem kanálu (půldenní 100,- Kč a celodenní 200,- Kč). Pronájem kanálu není zapotřebí v případě výuky na hladké vodě nad slalomovým kanálem.

Ceník kurzů na jiných místech / řekách:

Počet osob Jednodenní akce
1 2200,- Kč
2 - 3 1500,- Kč
4 - 6 1250,- Kč

Jednodenní akce, rozsah včetně cesty je 8 hodin. Doprava vlastní, účastníci akce svezou instruktora jejich vozem.  Víkendové a delší akce jsou řešeny individuálně. Všechny ceny jsou vč. DPH.

Vodácká škola BOATPARKDoprava:
Doprava zapůjčeného vybavení na kanál Praha Troja / Štvanice je 200,- Kč.
Dopravu lze zajistit Fordem Transit pro 9 osob. Cena dopravného (mimo kanál Troja / Štvanice) je 11 Kč/km (cesta tam i zpět).

Bezpečnost a povinné vybavení:
Každý účastník kajakářské školy musí být dobrým plavcem a v dobrém zdravotním stavu.
Žádný účastník kajakářské školy nesmí během akce požívat alkoholické nápoje, nesmí být pod vlivem omamných prostředků (drog, léků a pod.)
Účastníci kajakářské školy jsou povinni používat certifikovanou vodáckou helmu a plovací vestu (norma CE EN393).
Účastníci kajakářské školy jsou povinni řídit se bezpodmínečně pokyny lektorů a nevjíždět do míst, kam lektor vjezd zakázal.
Účastníci kajakářské školy mohou mít i své vybavení (podléhá schválení lektorů), či si mohou vybavení zapůjčit v naší vodácké půjčovně se slevou 50%.
Každý účastník jede na vlastní nebezpečí.

Doporučené vybavení: 
Neoprenový oblek nebo neoprenové kraťasy, neoprenové botičky a bunda. Dle počasí, pak thermoprádlo pod vodáckou bundu. Malý lodní pytel na doklady, svačinu apod., pití do lodě. Teplé oblečení na převlečení po Vodácká škola BOATPARKdojezdu.

Upozornění:
Kurz může být přizpůsoben klimatickým podmínkám, vodním stavům a schopnostem účastníků. Kajakářská škola Boatpark si vyhrazuje bezpodmínečné právo rozhodnout o nesplutí některého úseku řeky nebo místa. Může tak být rozhodnuto pro všechny účastníky, či pouze pro jejich část.

Výbava:
Každý účastník kurzu (platí i pro školu eskymování) má možnost si zakoupit nové vybavení se slevou (lodě - sleva 10%, ostatní vybavení - sleva 20%). Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.

Ahoj na vodě,
BOATPARK Team

News, reviews, events
  • Todays Discount Codes

    07. 05. 2022

    Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Slevu lze uplatnit pouze pro objednávky na dobírku, platba předem nebo v hotovosti.
    Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám potvrdíme slevu. Slevy se nesčítají.

    Read more