Phone icon
Opening hours
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Show contacts

About us

Boatpark logoSpolečnost Boatpark s.r.o. byla založena v roce 2001. Zpočátku jsme se specializovali pouze na dovoz a prodej vodáckého vybavení, od roku 2004 jsme nabídku rozšířili o zimní zboží. Naším cílem je poskytovat komplexní servis v letním i zimním sortimentu. Proto u nás naleznete prodejnu, e-shop, půjčovnu, bazar, servis a od roku 2007 i vodáckou školu. Všichni zaměstnanci jsou přitom sami aktivními vodáky, lyžaři či snowboardisty a jsou proto schopní profesionálně poradit při výběru zboží.

Vodákům nabízíme kompletní sortiment počínaje drobnostmi jako vodotěsná pouzdra, kilometráže atp., přes veškeré vybavení až po lodě všeho druhu. Jsme výhradním dovozcem firem Liquidlogic, Astral, Immersion Research, Werner paddles, Palm Equipment, Perception, Sweet Protection, G3, Scoprega, Peak UK, Shred Ready a zaručujeme jejich nejrychlejší možné dodání po České i Slovenské republice. Zároveň jsme autorizovaným servisem nafukovacích lodí Gumotex, Honda, Rio, Robfin, Incept, Sevylor a Zodiac.


V zimním sortimentu se specializujeme na freeride, skialp a backcountry, kde dovedeme zákazníkovi poradit nejen s výběrem lyží, snowboardů, montáží vázání, ale i vhodných doplňků. Pro pokročilé a náročné jezdce nabízíme výrobky těch nejkvalitnějších značek jako je: G3, Line ski, K2, Sweet Protection, Sporten, Mammut/Snowpulse bags, Ride snowboards, Dynafit, Armada, Scarpa, Movement ski, Atomic, Arva, Leki, Fischer, Alpina, Diamir a mnoho dalších. Nabízíme samozřejmě také široký výběr oblečení, helem, chráničů, batohů a dalších doplňků. Spolehnout se můžete i na servis a půjčovnu; jsme autorizovaným servisem sjezdových bot Head, Lowa a Scarpa.

Díky odborným znalostem i osobním zkušenostem dokážeme kvalitně obsloužit jak začátečníky či příležitostné vodáky a lyžaře, tak nadšené sportovce sledující nejnovější trendy. Díky šíři sortimentu a služeb jsme ideálními partnery také pro firmy či státní organizace.

.10 let BOATPARKUV roce 2011 jsme oslavili deset let na trhu.
Děkujeme našim zákazníkům a partnerům za projevenou důvěru.

 

APL logo_člen asociace BOATPARK je členem Asociace lodního průmyslu - APL.


Sponzorujeme a podporujeme:
Boatpark sponzoruje a podporuje mnoho atraktivních akcí na vodě i na sněhu včetně jednotlivců.

Beton Ski Team - extrémní skialpinisté Martin Štourač a Karel Svoboda, kteří byli osm měsíců s lyžemi na hedvábné stezce se záměrem na Manaslu. http://www.betonski.cz/
Český pohár vodáků
- Boatpark je hrdým sponzorem ČPV pořádaným ČSK VT. ČPV to je seriál 8 vodáckých závodů, které se konají po celé České republice (Otava, Sázava, Svratka, Blanice, Úhlava, Teplá, Střela a Hamerský potok).
Hamerský potok - legendární podzimní vodácká akce.
Vavřinecký potok - další vodácká podzimní klasika. Letos 34. ročník.
Napříč Prahou přes 3 jezy  - je tradičním pražským vodáckým závodem s historií sahající až do roku 1939. Trať závodu je dlouhá asi 6,5 říčních kilometrů se startem na Císařské louce (nad Železničním mostem) a s cílem na ostrově Štvanice.
Choceňský Buben - každoroční závod na Tiché Orlici na zahájení sezony.
Devils Extreme Race - nejtěžší vodácký závod na divoké vodě v ČR (Čertovy proudy, řeka Vltava pod Lipenskou přehradou).
Matěj Holub - extrémní kajakář a lyžař vyznávající telemark
Vojta Hejtmánek - extrémní kajakář a expediční kameraman
Michal a Honza Havelkovi - extrémní kajakáři a lyžaři
Michal Novotný - jednička českého snowboardcrossu se skvělými výsledky ve Světovém poháru a Olympiádě
Jan Kurz - freeride lyžař
Voda nebo alkohol? více o projektu najdete zde.


Spolupracujeme:
Alpy4000.cz - specialista na lavinovou problematiku, pohyb v horách, průvodcovství, atd.
MountainSki.cz je věnován různým aktivitám ve sněhem nebo ledovcem pokrytých horách. Hlavní náplní je skialpinismus, splitboard a vše s ním spojené.

Podpo

Novinky a akce