Phone icon
Opening hours
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Show contacts

Terms and conditions

Obchodní podmínky

Objednávky, uzavření kupní smlouvy
Objednávky přijímáme prostřednictvím on-line obchodu Boatpark zaslané na naší e-mailovou adresu info@boatpark.cz nebo faxem či poštou. Pro hladký průběh Vaší objednávky nezapomeňte uvést Vaše kontaktní data (adresa, telefon, typ výrobku a případně jeho velikost či barvu).
Vaše objednávka bude potvrzena telefonicky nebo e-mailem do 24 hodin po odeslání (platí pouze v pracovních dnech).
Pokud zboží není aktuálně na skladě, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň bude seznámen s přibližnou dodací lhůtou. Kupující v tomto případě může svou objednávku zrušit.
Prodávající potvrzením objednávky uzavírá kupní smlouvu s kupujícím a zároveň kupující akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání. Všechny objednávky podané prostřednictvím našeho E-shopu jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami.

Dodací lhůta a způsob doručení
Lhůta dodání zboží je maximálně 14 dní, obvyklá doba je však do 3 dní. V případě, že si dodávka vyžádá delší období, je zákazník o termínu dodání bezprostředně informován. Objednané zboží bude zákazníkovi zasláno službou PPL. Dopravné je účtováno ve výši 120,- Kč vč. DPH (platí pro zásilky po ČR) a ve výši 220 Kč vč. DPH na Slovensko.
Tato částka se nevztahuje na lodě, motory a podobné rozměrnější výrobky u kterých cena dopravy bude kalkulována individuálně dle velikosti a dopravované vzdálenosti. Balné je zdarma u všech zásilek.
Při převzetí zboží zkontrolujte a případné vady způsobené dopravou řešte přímo s dopravcem.

Shipping cost Country
120 CZK Czech Republic
220 CZK Slovakia
650 CZK Belgium, Denmark, Italy, Germany, Netherlands, Poland, Austria
750 CZK Estonia, France, Lithuania, Latvia, Luxembourg, Hungary, Romania, Slovenia
800 CZK Bulgaria, Portugal, Spain, United Kingdom
990 CZK Finland, Croatia, Greece, Sweden, Switzerland
1100 CZK Norway

Dopravné do jiných zemí účtujeme vždy dle konkrétní objednávky. Cena bude s Vámi předem odsouhlasena.
Osobní odběr v prodejně: pokud zboží není odebráno do 10 dnů, tak se objednávka ruší.

Způsob platby
Hotově: osobní odběr v prodejně
Dobírka: objednané zboží Vám zašleme poštou a při převzetí toto zboží uhradíte v hotovosti.
Platba převodem na účet: Po potvrzení objednávky Vám sdělíme údaje potřebné pro bankovní převod. Po připsání částky na náš účet Vám zašleme zboží. 
Platba kartou přes internet: přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

Platba přes službu: 
platební metodyplatby kartou přes web

Reklamace, záruka
Záruka z případných vad na našem zboží se vztahuje výhradně na zboží řádně objednané a zaplacené. Uplatněna může být výhradně po dobu záruční doby, která ze zákona trvá 24 měsíců od převzetí zboží, není-li výslovně sjednáno jinak. Podmínkou záruky je, aby kupující při uplatnění záruky předložil kopii daňového dokladu prodávajícího na dodané zboží a doklad o jeho zaplacení, případně záruční list, byl-li součástí dodávky. Bez těchto dokladů nebude záruka uznána. Důkazní tíhu původu zboží nese plně kupující. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Z hygienických důvodů je zboží k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.
V případě, že zboží k reklamaci nezasíláte zpět poštou, ale chcete nám jej doručit osobně, je potřeba se předem domluvit, tak abychom se Vám mohli plně věnovat.
Záruka se nevztahuje na poškození či nadměrné opotřebení zboží a dále na vady způsobené užíváním, neodbornou manipulací, nedodržením návodu k používání zboží, porušením obvyklých zásad užívání zboží, zásahem vyšší moci.
Pokud je doručené zboží vadné, nefunkční či poškozené již při převzetí, je kupující povinen o této skutečnosti prodávajícího vyrozumět nejpozději do 3 kalendářních dnů. O druhu vady a postupu při uplatnění vady v záruční době rozhoduje vždy prodávající. 

Dodací lhůta a způsob doručení
Pokud zboží není aktuálně na skladě, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň bude seznámen s přibližnou dodací lhůtou. Kupující v tomto případě může svou objednávku zrušit. 

Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvy
Kupující při nákupu přes internetový obchod mát dle občanského zákoníku jako spotřebitel právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky. Takto lze vrátit pouze zboží nepoužité, nepoškozené, v původním nepoškozeném obalu spolu s doklady o nákupu.

Právo odstoupit od smlouvy však není dáno v případech dle § 1837 občanského zákoníku, tzn. zejména v případech, pokud se jedná o dodávku zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, nebo o dodávku zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.
Právo vrátit nebo vyměnit zboží do 14 dnů od převzetí zboží máte jen při nákupu přes internetový obchod, neplatí to pro nákup v naší kamenné prodejně.

Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Zboží musí být zasláno jako obyčejný balík na naši adresu, viz kontakt. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel a bude odesláno zpět odesílateli.

K vrácenému zboží přiložte kopii dokladu o nákupu (fakturu) a přímo na ni prosím připište číslo vašeho účtu. Peníze za zboží i poštovné Vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na naši adresu. Náklady spojené s vrácením zboží však neproplácíme.


Výměna zboží
Výměna zboží (za jinou velikost, barvu apod.) je samozřejmě možná, ale Boatpark s.r.o. je však oprávněn výměnu zboží neprovést, a to kdykoliv dle vlastního uvážení i bez udání důvodu. V případě zaslání zboží balíkem kupující hradí náklady na zaslání (150,- Kč vč. DPH). Výměna zboží v prodejně je možná po předchozí domluvě.

Ochrana dat
Firma Boatpark s.r.o. užívá veškeré údaje získané od zákazníků výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží.
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Novinky a akce