Phone icon
Opening hours
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Show contacts

Kayak eskimo roll Boatpark

Škola eskymování BOATPARKBOATPARK ŠKOLA ESKYMOVÁNÍ
Učíme, jak úplné vodácké laiky, tak pokročilejší jezdce. Naučíme Vás vše od prvních náklonů, vylehávání, přes eskymování pádlem na obě strany, neopomeneme zvedání rukama včetně nácviku bojových eskymáků. Pro každého kajakáře je znalost eskymáckého obratu zásadní a tréninkový proces se tím výrazně urychlí ! Na divoké vodě je nutností a hodí se i pro seakajakáře.
Dokážeme Vám pomoct s odstraněním obav a strachu z vody a pobytu hlavou dolů. Účastníkům kurzu zajistíme lodě, pádla i špricky. Samozřejmě pokud budete chtít použít Vaší výbavu, tak můžete. Vřele doporučujeme kvalitní potápěčské brýle, nebo alespoň těsnící plavecké a skřipec na nos. Také je potřeba mít plaveckou čepici. Zájemci, kteří si chtějí sami eskymovat, tak jsou také vítáni.

Škola eskymování BOATPARKLekce eskymování probíhají ve dvou variantách.
Můžete se zúčastnit pravidelných hodin eskymování, kdy eskymujeme vždy ve středu od 20:00 do 21:00 v bazénu SŠT Zelený pruh, od 2. listopadu 2016 do konce března 2017. Sraz 30 minut před začátkem. Nebo takzvaných lekcí na přání, které je možné si po individuální domluvě objednat kdykoli během roku dle vašich přání a potřeb. 

K dispozici jsou dvě dráhy a pro účastníky kurzu zajišťujeme výbavu (loď, špricku a pádlo). K výuce používáme ty nejlepší pádla - pádla Werner. Bazén je dostupný autobusem (205,170,124) z metra C Budějovická cca za 8min. Autem lze dobře parkovat přímo u bazénu. Mapu najdete zde.

Eskymování na přání:
Tento druh výuky eskymování si můžete domluvit jednorázově či pravidelně. Datum a čas se přizpůsobí vašim potřebám vŠkola eskymování BOATPARK závislosti na možnostech bazénu a instruktora. U těchto lekcí je třeba si vždy pronajmout 2 dráhy a dohromady zaplatit jednotnou cenu za lekci nezávisle na počtu lodí v bazénu (1 - 10). Cena se odvíjí pouze od počtu lidí, kteří se budou chtít učit eskymovat pod dohledem instruktora. Ostatní, kteří budou chtít eskymovat samostatně mohou v libovolném počtu doplnit bazén do maximální obsazenosti. Nabídka je primárně myšlena pro skupiny kamarádů či oddíly, kde se dohodne více lidí a lekce si zaplatí dohromady.

Ceny za lekci jsou:

Počet lidí s instruktorem: Cena lekce: 
0 - 3  2300 Kč
4 - 6 2600 Kč
7 - 9  2900 Kč

Škola eskymování BOATPARKKlasické lekce eskymování:
Tyto lekce probíhají, jak již bylo zmíněno každý rok od začátku listopadu do konce března. Zde je možné hlásit se individuálně a vybrat si jednu z následujících pěti možností výuky: 

Ceny za osobu jsou:
Eskymování s vlastní výbavou                                170 Kč
Eskymování s výbavou zapůjčenou od nás              290 Kč
1 lekce s instruktorem a výbavou od nás                490 Kč
Kurz 3 lekcí s instruktorem s vlastní výbavou          980 Kč
Kurz 3 lekcí s instruktorem a výbavou od nás       1 280 Kč

Cena obsahuje vstup na bazén (1 instruktor max. na 1-4 účastníky kurzu). Tři lekce by měli dle šikovnosti stačit na první eskymácké úspěchy.  

Škola eskymování BOATPARKVstup bez předchozího domluvy, rezervace není možný z kapacitních důvodů, děkujeme za pochopení.
Přihlaste se v dostatečném předstihu vedoucí instruktorce Markétě na e-mailm.susankova@seznam.cz nebo na pavel@boatpark.cz 


Každý účastník kurzu eskymování nebo vodácké školy má možnost si zakoupit nové vybavení se slevou (lodě - sleva 10%, ostatní vybavení - sleva 20%). Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.

Pokud nemůžete na přihlášenou lekci dorazit dejte to prosím co nejdříve vědět na uvedený kontakt. Pokud se odhlásíte déle jak 24 hodin předem (tedy později než v úterý ve 20:00) bude vám účtován storno poplatek 200 Kč (v případě samostatného eskymování se svou lodí se jedná o cenu lekce), pokud se z hodiny neodhlásíte a nedorazíte, bude vám účtovaná plná cena zvolené lekce. Děkujeme za pochopení.

Ahoj
BOATPARK Team

Novinky a akce