Phone icon
Otevírací doba
pondělí 8:00 - 19:30
úterý - pátek 10:00 - 19:30
sobota - neděle 9:00 - 18:00
| Zobrazit kontakty
Služby

Contact

Winter open hours: 25.11. till 22.3.2020
Monday: 8 - 19,30
Tuesday - Friday: 10 - 19,30
Saturday - Sunday: 9 - 18

Christmas open hours:

22.12.2019 Sunday 9 - 18
23.12.2019 Monday 8 - 18
24.12.2019 Tuesday CLOSED
25.12.2019 Wednesday CLOSED
26.12.2019 Thursday CLOSED
27.12.2019 Friday 8 - 19,30
28.12.2019 Saturday 9 - 18
29.12.2019 Sunday 9 - 18
30.12.2019 Monday 8 - 17
31.12.2019 Tuesday CLOSED
1.1.2020 Wednesday CLOSED
2.1.2020 Thursday 10 - 19,30
3.1.2020 Friday 10 - 19,30

 

Prodejna BOATPARK

BOATPARK s.r.o.
Sokolovská 359/146, 186 00 Praha 8
Phone:    +420 284 826 787
Mobile: +420 604 728 042
E-mail : info@boatpark.cz
GPS Lats. & Longs. : 50°5´56.95"N, 14°28´8.944"E
VAT : CZ 264 60 025

You can pay by cards: Eurocard/MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Visa, Visa Electron and Diner Club International.
E-shop:
online payments by cards.



You can visit us at Facebooku.

Map:
Boatpark_mapka kde nas najdete

News, reviews, events
  • Todays Discount Codes

    01. 01. 2020

    Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Slevu lze uplatnit pouze pro objednávky na dobírku, platba předem nebo v hotovosti.
    Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám potvrdíme slevu. Slevy se nesčítají.

    Read more