Phone icon
Otevírací doba
pondělí 8:00 - 19:00
úterý - pátek 10:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
Služby
background photography of category
  • Běžecké lyže Fischer Twin Skin Power EF.jpg
  • Běžecké lyže Fischer Twin Skin Power EF.jpg
  • Běžecké vázání Fischer TOUR STEP IN IFP.jpg

Fischer Twin Skin Power EF + vázání Tour Step

Pevný a plynulý odraz = technologie TWIN SKIN. Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice. Díky teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání. Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montá...
Availability In stock
5 490 CZK
4 200 CZK
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
For more information, call our helpline.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
For more information, call our helpline.

Podrobný popis

Producer Fischer
Product No. grid_13800245

Pevný a plynulý odraz = technologie TWIN SKIN. Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice. Díky teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání.

Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží. Lyže jsou v setu s vázáním TOUR STEP-IN IFP (kompatibilní s botami s podrážkami Turnamic a NNN).

Nová technologie EFFICIENT FORWARD (EF) účinně vyrovnává chyby a nedokonalosti při odrazu. Zvýšená pružnost lyže podporuje spojení stoupací zóny s povrchem sněhu v dosud nepoznané kvalitě. Více času na odraz a odpouštění technických chyb při odrazu ocení každý rekreační lyžař.

Hlavní složku jádra AIR CHANNEL BASALITE tvoří pláty z extrémně lehkých dřevin protkané vyfrézovanými vzduchovými kanálky. Charakteristické je také obsahem lehkých bazaltových vláken, které dolaďují torzní vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vláken je také relativní stálost jejich vlastností při různých teplotách.

Model s kombinovanou skluznicí SINTEC/TWIN SKIN, základ tvoří univerzální SINTEC, uprostřed se nachází dva mírně asymetricky vsazené mohérové (mohér mix) stoupací pásy.

Parametry lyží:
Krojení: 51 - 46 - 49
Délky: 179 - 204
Hmotnost/délka: 1.390 g / 194 cm
Skluznice: Sintec/Twin Skin

Velikostní tabulka běžek Fischer

Technologie lyží:
EFFICIENT FORWARD
Efficient Forward - ilustrační obrázek Díky revoluční kompozici osvědčených materiálů se výrazně zvyšuje elasticita lyží: chyby odpouštějící odraz a ničím neohraničený požitek z běhu na lyžích zaručen.
POWER LAYER
Power Layer - ilustrační obrázek 0.2 mm tenký, extrémně lehký, celoplošný laminát z přírodního vlákna a pryskyřice přináší citelné snížení hmotnosti lyže.
RENTAL TAIL PROTECTOR
Rental Tail Protector - ilustrační obrázek Speciální součásti pro mimořádně robustní konce lyží zajišťují odolnost proti opotřebení vhodnou pro půjčovny lyží.
SPEED GRINDING
Speed Grinding - ilustrační obrázek Nové univerzální zabroušení kamenem zaručuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za všech sněhových podmínek.

Parametry vázání:
Barva: černá/bílá
Flexor: 7.0
Fixace: Step-in
Hmotnost: 236 g
Velikost bot: 35 - 52

News, reviews, events